KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Sırt Çantası

Sırt Çanta Orta Boy Mor Renkli Sırt Çanta Orta Boy Mor Renkli
Marka: Günderi
..
750,00TL Vergiler Hariç:694,44TL
Sırt Çantası Grazer Siyah Çanta Sırt Çantası Grazer Siyah Çanta
Sırt çantasında kullandığımız Crazy Deri özel tabaklanmış dana derisidir. Yağlı ve dokundukça renk değiştiren eskitme görünümlü bir deri tipidir.Yüzde yüz dana derisi kullanılmıştır.Unisex kullanıma uygundur. Bu çantamız içi astarlı olarak yapılmıştır. ..
750,00TL Vergiler Hariç:694,44TL
Sırt Çantası Orta Boy Dövme Kahverengi Çanta Sırt Çantası Orta Boy Dövme Kahverengi Çanta
Bu çantada kullandığımız Kösele deri, büyük baş hayvan derisinden üretilen bir malzemedir. Oldukça dayanıklı ve sert bir yapıdadır.Yüzde yüz dana derisi kullanılmıştır.Özel çelik nakış kalemleriyle elde hasır dövme Kraft işleme yapılmıştır.Çantalarımız derinin tabakhanede yarı işlenmiş halinden..
350,00TL Vergiler Hariç:324,07TL
Sırt Çantası Püsküllü Süet Çanta Sırt Çantası Püsküllü Süet Çanta
Bu modelde kullandığımız Süet deri; derilere zımpara işlemi uygulanarak elde edilen deri türüdür. Kadifemsi bir yapıya sahiptir.Yüzde yüz dana derisi kullanılmıştır.Kullandığımız derilerin işlenmesinde kimyasal maddeler kullanılmamaktadır. Deri meşe palamutu ile işlenmektedir. Bundan dolayı ins..
450,00TL Vergiler Hariç:416,67TL
Sırt Çantası Vidala Siyah Çanta Sırt Çantası Vidala Siyah Çanta
Bu modelde kullandığımız Vidala deri; dana, sığır derilerinden elde edilen deri türüdür. Süetin aksine vidala suya dayanıklı bir yapıya sahiptir. Ayrıca darbelere karşı da dayanıklı ve uzun ömürlü bir deridir.Yüzde yüz dana derisi kullanılmıştır.Çantalarımız derinin tabakhanede yarı işlenmiş hal..
425,00TL Vergiler Hariç:393,52TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)